O NAS

Jesteśmy nowoczesną, a zarazem doświadczoną szkołą tenisa ziemnego w Krakowie. Nasi instruktorzy posiadają wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą, dorosłymi i zawodnikami PZT. Współpracujemy z najlepszymi trenerami, również z zagranicy. Czynnie bierzemy udział w polskim życiu tenisowym uczęszczając na konferencje tenisowe ogólnopolskie i międzynarodowe.

Wykorzystujemy najnowsze metody treningowe takie jak: „Tenis10”, „Play + Stay”, „Tenis Xpress”. Nasze techniki nauczania przynoszą świetne efekty, niezależnie od grupy wiekowej. Swoją przygodę z tenisem mogą rozpocząć u nas już dzieci od 5 roku życia. Nasza oferta skierowana jest również do osób dorosłych, które chcą rozpocząć swoją przygodę z tenisem od podstaw, ale również do tych, którzy chcą poprawić technikę gry.

Tenis to świetna przygoda, staramy się pokazać, że gra może być bardzo ciekawa, interesująca, a dodatkowo chcielibyśmy, aby Państwo tak jak My pokochali ten sport. Naszym celem jest również stworzenie grupy zawodniczej, która mogłaby odnosić sukcesy w Polsce, ale również na arenie międzynarodowej, co wbrew pozorom nie jest takie trudne. Wystarczy odrobina chęci, ambicji i ciężkiej pracy, ponieważ na każdy sukces składa się wiele rzeczy, a talent to tylko jeden procent całości.

GDZIE GRAMY?

Korzystamy z 2 kortów ziemnych na ul. Piastowskiej 26.

Queen's Tenis Kraków

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji

Cookies to mały fragment tekstu, który serwis internetowy wysyła do przeglądarki i który przeglądarka wysyła z powrotem przy następnych wejściach na witrynę. Używane jest głównie do utrzymywania sesji np. poprzez wygenerowanie i odesłanie tymczasowego identyfikatora po logowaniu. Może być jednak wykorzystywane szerzej poprzez zapamiętanie dowolnych danych, które można zakodować jako ciąg znaków. Dzięki temu użytkownik nie musi wpisywać tych samych informacji za każdym razem, gdy powróci na tę stronę lub przejdzie z jednej strony na inną.

Zamknij