OFERTA

Zobacz co mamy Ci do zaoferowania

Zajęcia dla dzieci i młodzieży

Prowadzimy zajęcia dla dzieci już od 5 roku życia. Realizujemy program tenis10 oraz play+stay. W pełni korzystamy z zalet tych programów, dzięki temu dzieci czerpią ogromną przyjemność z gry. Staramy się nie tylko nauczać, ale również wychowywać. Pokazać, że tenis to niezwykły sport, przy tym rozwijać charakter i kształtować osobowość.

 

Zostań zawodowym tenistą!

Marzysz o karierze tenisowej dla swojego dziecka? Dobrze trafiłeś! Zaufaj Nam i oddaj swoje dziecko pod skrzydła Queen’s Tenis Kraków.
Od najmłodszych lat pragniemy krzewić u dzieci pasję do tenisa ziemnego, chcielibyśmy, aby pokochały ten sport tak bardzo jak My, a co za tym idzie – aby marzyli o karierze zawodowego tenisisty! Naszym celem jest stworzenie grupy zawodniczej, która będzie odnosić sukcesy nie tylko w województwie, kraju ale również na arenie międzynarodowej. Nasza kadra to osoby doświadczone, które doskonale wiedzą jak powinna wyglądać kariera młodego sportowca. Stosujemy najnowsze metody treningowe, które bardzo szybko przynoszą zamierzony efekt, przykładamy ogromną wagę do poprawnej techniki uderzeń, bowiem uważamy, że jest to podstawowy krok w przód do bycia zawodowym graczem tenisa ziemnego. Oprócz samych treningów tenisowych, proponujemy zajęcia ogólnorozwojowe, które są niezbędne. Bowiem każdy młody zawodnik potrzebuje dodatkowo zajęć, które poprawią jego kondycję, siłę, sprawność fizyczną, koordynację ruchową. Pomagamy zawodnikom ustalić zalety i wady przeciwnika, dostosować taktykę, tak, aby przyniosła zamierzony efekt w postaci zwycięstwa.
Tenis to sport mentalny, niektórzy mówią, że mecze wygrywa się, bądź przegrywa w szatni, poprzez to wszystko staramy się przekazać młodym osobom, że tenis to ogromnie ciężka praca, a na każdy sukces trzeba zasłużyć własnym wysiłkiem.

 

Trening indywidualny

Również w swojej ofercie prowadzimy lekcje indywidualne, mające na celu podszlifować grę naszego ucznia. Kontakt jeden na jeden dla niektórych bywa nieporównywalnie lepszy niż zajęcia grupowe. Jesteśmy również świetnymi graczami dla osób szukających dobrze grających sparingpartnerów.

 

Nowość! Tenisowa Zabawa

Jedyne i niezapomniane zajęcia dla Twojego dziecka! Tenisowa zabawa to połączenie nauki podstaw gry w tenisa z zajęciami ogólnorozwojowymi. poprzez miłą i luźną atmosferę, dzieci szybko uczą się grać, a przy tym doskonale się bawią!
Taki trening poprawi ich kondycję, sprawność fizyczną i zapewni ciekawe atrakcje!

 

Tenis 10

Prowadzimy zajęcia dla najmłodszych podlegające programowi „Tenis 10”, który został wprowadzony przez Polski Związek Tenisowy. Został on opracowany zgodnie z wytycznymi przygotowanymi przez International Tennis Federation w ramach programu „Play & Stay” oraz rekomendowanego systemu nauczania dzieci „Tennis10’s”. Celem programu jest przede wszystkim ujednolicenie systemu szkolenia i rywalizacji dzieci do lat 10, a także, poprzez zmianę procesu nauczania, zachęcenie do rozpoczęcia tenisowej przygody jak największej liczby dzieci. „Tenis 10” to nic innego, jak znane większości Państwu mniejsze korty i wolniejsze piłki, ale podane w uporządkowanej metodycznie formie oraz przyjemnej oprawie.

 

Trening grupowy

Wychodzimy z prostego założenia, że zajęcia nie mogą być nudne i monotonne. Trening w grupie, znajomi, rywalizacja, pozwala nam zmotywować nas do większej pracy, a przy tym do jeszcze lepszych efektów. Jesteśmy zdania, że dzieci powinny jak najdłużej trenować w grupie, żeby tenis sprawiał im ciagle radość. Prowadzimy również zajęcia w grupie dla dorosłych, które cieszą się bardzo pozytywnymi opiniami.