TRENINGI DLA DOROSŁYCH

 

CZEKAMY NA CIEBIE!

TRENINGI DLA DOROSŁYCH

Queen’s Tenis Kraków prowadzi całoroczne treningi dla dorosłych.

Nasi trenerzy to byli zawodnicy PZT, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą również z osobami dorosłymi. Naukę mogą rozpocząć u nas osoby całkowicie początkujące, ale nasza oferta skierowana jest również do osób, które chciałaby poprawić swoją technikę gry, bądź też szukają wymagających graczy tenisowych.

Oferujemy treningi indywidualne, bądź grupowe również dla osób dorosłych.

 Realizujemy również program Polskiego Związku Tenisowego –  „Tenis Xpress”, aby dowiedzieć się o nim więcej wystarczy kliknąć tutaj.

Zapewniamy sprzęt na zajęcia, wystarczy tylko strój sportowy i obuwie sportowe! Do zobaczenia na korcie!

?

Czy wiesz, że?

 

Tenis to forma aktywności fizycznej, która bardzo korzystnie wpływa na zachowanie zarówno zdrowia jak i pięknej sylwetki. Jest to sport, który istotnie poprawia koordynację ruchową i refleks, a także znacząco wzmacnia mięśnie. Co więcej, pozwala na podniesie odporności organizmu, i zapobiec takim chorobom jak cukrzyca czy choroby serca. Z racji tego, iż tenis to sport szybkościowy i wysiłkowy, jest to także bardzo efektywna dyscyplina, jeśli chodzi o spalanie tkanki tłuszczowej – jednogodzinny trening pozwala spalić nawet 700 kalorii. Co niezmiernie istotne, tenis ziemnym jest tą dyscypliną sportową, która wpływa na ludzką psychikę. Jest skutecznym sposobem na poprawę poziomu zaangażowania i skupienia. Pomaga też walczyć ze stresem. Jest to gra sportowa, która uczy podejmowania szybkich decyzji będąc w stanie podwyższonego stresu, co jest umiejętnością bardzo istotną w życiu codziennym. Co także ważne, ilość wydzielanych endorfin podczas jednego treningu wpływa na pozytywne samopoczucie człowieka przez cały dzień. Jest to także taka forma sportu, która pozwala na indywidualny rozwój osobisty każdego człowieka. Poza tym, jest to świetny sposób na rozrywkę, który jednocześnie łączy przyjemne z pożytecznym.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji

Cookies to mały fragment tekstu, który serwis internetowy wysyła do przeglądarki i który przeglądarka wysyła z powrotem przy następnych wejściach na witrynę. Używane jest głównie do utrzymywania sesji np. poprzez wygenerowanie i odesłanie tymczasowego identyfikatora po logowaniu. Może być jednak wykorzystywane szerzej poprzez zapamiętanie dowolnych danych, które można zakodować jako ciąg znaków. Dzięki temu użytkownik nie musi wpisywać tych samych informacji za każdym razem, gdy powróci na tę stronę lub przejdzie z jednej strony na inną.

Zamknij