W dniach 29-30.12.2016 nasza zawodniczka Wiktoria Czerny brała udział Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym Polskiego Związku Tenisowego w Łęcznej w kategorii młodziczek do lat 14. Wiktoria zaprezentowała się z bardzo dobrej strony, zdobywając 3 miejsce.

Mecze były rozgrywane od stanu 2:2, pierwszy mecz Wiktoria wygrała bardzo pewnie 6:2, 6:2, nie oddając przeciwniczce ani jednego gema. Drugie spotkanie po nieco większej walce wygrała 6:2, 7:6. W trzecim spotkaniu o wejście do finału niestety przegrała 6:3, 6:2, jednak był to trzeci mecz rozgrywany tego samego dnia, zmęczenie miało tutaj duże znaczenie. Następnego dnia w meczu o 3 miejsce, Wiktoria zaprezentowała się bardzo dobrze wygrywając 6:4, 6:4 z 45 zawodniczką do lat 16.

Gratulacje i życzymy jeszcze więcej sukcesów w nadchodzącym 2017 roku!

 

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji

Cookies to mały fragment tekstu, który serwis internetowy wysyła do przeglądarki i który przeglądarka wysyła z powrotem przy następnych wejściach na witrynę. Używane jest głównie do utrzymywania sesji np. poprzez wygenerowanie i odesłanie tymczasowego identyfikatora po logowaniu. Może być jednak wykorzystywane szerzej poprzez zapamiętanie dowolnych danych, które można zakodować jako ciąg znaków. Dzięki temu użytkownik nie musi wpisywać tych samych informacji za każdym razem, gdy powróci na tę stronę lub przejdzie z jednej strony na inną.

Zamknij