ZAPISZ SIĘ!

ZAPISY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

ZAPISY DLA DOROSŁYCH

Wiek dziecka: (wymagane) Czy dziecko uczęszczało już na zajęcia tenisa? Od ilu lat dziecko gra w tenisa i jak często? (uzupełnić tylko, wtedy jeśli grało)
Proszę wybrać lokalizację, gdzie chcieliby Państwo, aby dziecko miało zajęcia? Ile razy w tygodniu chcieliby Państwo, aby dziecko miało zajęcia? W jakiej grupie chcieliby Państwo, aby dziecko miało zajęcia? Imię i Nazwisko rodzica/opiekuna:
Adres e-mail:
Telefon:
Dodatkowe uwagi i życzenia dotyczące dziecka:
Wyrażam zgodę na przesyłanie moich danych oraz akceptuję regulamin Queen's Tenis Kraków
Czy grał(a) Pan/Pani w tenisa ziemnego? Jak długo i jak często? (uzupełnić tylko, wtedy jeśli się grało)
Proszę wybrać lokalizację, która by Panu/Pani odpowiadała Ile razy w tygodniu chciałby Pan/Pani grać w tenisa ziemnego? Czy miałaby to być treningi indywidualne czy grupowe?
Adres e-mail:
Telefon:
Dodatkowe uwagi i życzenia Pana/Pani:
Wyrażam zgodę na przesyłanie moich danych oraz akceptuję regulamin Queen's Tenis Kraków

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji

Cookies to mały fragment tekstu, który serwis internetowy wysyła do przeglądarki i który przeglądarka wysyła z powrotem przy następnych wejściach na witrynę. Używane jest głównie do utrzymywania sesji np. poprzez wygenerowanie i odesłanie tymczasowego identyfikatora po logowaniu. Może być jednak wykorzystywane szerzej poprzez zapamiętanie dowolnych danych, które można zakodować jako ciąg znaków. Dzięki temu użytkownik nie musi wpisywać tych samych informacji za każdym razem, gdy powróci na tę stronę lub przejdzie z jednej strony na inną.

Zamknij