PÓŁKOLONIE TENISOWE KRAKÓW Z QUEEN’S TENIS WAKACJE 2020

Przede wszystkim na naszych półkoloniach gwarantujemy świetnie spędzony czas, dużo niezapomnianych atrakcji oraz brak czasu na nudę!

Każdy dzień podczas pięciodniowych turnusów jest doskonale zaplanowany przez naszą doświadczoną kadrę wychowawców półkolonii, którzy ze szczególną starannością dbają o ciekawy, interesujący program, ale także o bezpieczeństwo dzieci.

W każdym tygodniu dzieci i młodzież dzielone są na grupy pod względem wiekowym oraz umiejętności gry w tenisa, przez co początkujący mają okazję poznać nasz autorski program nauczania, a z kolei bardziej zaawansowany podszkolić swoje umiejętności. Oprócz tego na naszych półkoloniach kraków z Queen’s Tenis codziennie dbamy o ciekawe, różnorodne treningi ogólnorozwojowe, które pozwolą poprawić sprawność oraz koordynację naszych młodych sportowców. Dodatkowo codziennie rozgrywamy turnieje z gier zespołowych są to m.in unihokej, siatkówka, koszykówka, piłka nożna oraz konkurs sprawnościowy.

Ważnym punktem naszych półkolonii w Krakowie są też atrakcje, bowiem w każdym tygodniu zaplanowane jest wyjście na:

  • Park Wodny Aquapark przy ul. Dobrego Pasterza 126
  • Kino Cinema City w CH Plaza
  • Kręgielnia Pink Bowling w CH Plaza
  • Park Trampolin GO Jump przy ul. Sikorki 23

Oprócz tego w każdym tygodniu zawsze wybieramy się na lodową rozkosz do Good Lood, a w ostatnim dniu turnusu zamiast cateringu wspólne wyjście na Pizzę ????

Zapewnij Twojemu dziecku najlepsze półkolonie Kraków z Queen’s Tenis!

Więcej informacji: