ZAPISY TRENINGI TENISA SEZON 2019/20

ZAPISY TRENINGI TENISA SEZON 2019/20

Queen’s Tenis Kraków prowadzi zapisy na całoroczne treningi tenisa ziemnego dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

W sezonie 2019/20 będziemy mieli możliwość korzystania z obiektu Tenis NET przy ul. białoprądnickiej 24D, który posiada 3 korty, w tym 1 kort kryty halą pneumatyczną.

Wszystkich chętnych, zapraszamy do zapisów na nasze treningi tenisowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Każdemu uczestnikowi zajęć bezpłatnie zapewniamy sprzęt, czyli rakietę do tenisa ziemnego. Wystarczy zatem tylko strój sportowy oraz obuwie sportowe.

Treningi grupowe tenisa ziemnego w sezonie 2019/20 rozpoczynają się 30 września 2019, a kończą 14 czerwca 2020.

?

Dlaczego to właśnie naszą ofertę warto wybrać?

Queen’s Tenis Kraków to miejsce, w którym tworzymy formułę treningową dla dzieci, młodzieży, ale także dla osób dorosłych.
 • Naszym głównym celem jest kształtowanie umiejętności tenisowych na każdym etapie poziomu zaawansowania oraz nauka prawidłowych wzorców ruchowych, przez co nasi adepci mogą nauczyć się grać poprawnie technicznie, ale i efektywnie.
 • Do każdego uczestnika zajęć podchodzimy indywidualnie, przez co możemy skupić się na nauce poprawnej techniki gry, która jest niezbędna do prawidłowego rozwoju tenisisty.
 • Treningi tenisa ziemnego są teraz w naszej ofercie przez cały rok, a nasz projekt obejmuje naukę gry w tenisa ziemnego – dzieci, młodzież, dorosłych, grających amatorów, ale także zawodników pzt, którzy mogą liczyć na pełne zaangażowanie oraz fachową pomoc z naszej strony.
 • Staramy się dobierać stopień trudności zajęć do stopnia zaawansowania grup czy pojedynczych osób. Nasze treningi to w głównej mierze tenis ziemny przeplatany elementami treningów ogólnorozwojowych i wytrzymałościowych.
 • Prowadzimy wszechstronne treningi kształtujące, również elementy cech motorycznych, które stosunkowo mocno ułatwiają grę w tenisa takie jak kondycja, równowaga, refleks, zręczność, koordynacja, szybkość oraz gibkość.
 • Podczas treningów indywidualnych nie tylko szczegółowo pracujemy nad techniką uderzeń, ale też mocno analizujemy taktyki gry w tenisa ziemnego.
 • Nasza oferta jest wszechstronna, zróżnicowana, ale także dostosowana do dzisiejszych standardów szkolenia. Przeplatamy różne schematy treningowe, aby uatrakcyjnić i uwydatnić każde zajęcia.
 • Nasza kadra to wykwalifikowani trenerzy, nie tylko z doświadczeniem zawodniczym, ale także pasjonaci tenisa.
 • Chcemy, aby nasi podopieczni mieli zapewniony wysoki poziom treningowy, a także pełen komfort w postaci wysokiej jakości sprzętu tenisowego czy odpowiednio przygotowanego kortu.
 • Zapewniamy także odpowiedni sprzęt na zajęcia tj. rakiety, piłki, siatki do mini tenisa, drabinki, pachołki, tzw. całe zaplecze trenerskie, przez co nasze profesjonalne treningi tenisa,  mocno odbiegają na tle konkurencji.
 • Aby uczestniczyć w naszych zajęciach wystarczy tylko odrobina chęci, strój oraz obuwie sportowe. Do zobaczenia na korcie! Vamos QTK!

CENNIK WYNAJMU KORTU

KOSZT ZAJĘĆ

TRENING TENISA INDYWIDUALNY – Koszt jednej godziny treningu tenisa indywidualnie z trenerem to koszt 65zł + cena za kort w zależności od pory dnia. W zależności od liczby zajęć w miesiącu należy wnieść opłatę. Przykładowo trening raz w tygodniu, (4 razy miesięcznie) – 65zł + kort 66zł = 131zł * 4 = 524zł.

TRENING TENISA W GRUPIE 2 OSOBOWEJ – Koszt jednej godziny treningu tenisa w grupie 2 osobowej z trenerem to koszt 35zł od osoby + cena za kort w zależności od pory dnia dzielona przez 2 uczestników. W zależności od liczby zajęć w miesiącu należy wnieść opłatę. Przykładowo trening raz w tygodniu, (4 razy miesięcznie) – 35zł + kort 33zł = 68zł * 4 = 272zł od osoby.

TRENING TENISA W GRUPIE 4 OSOBOWEJ –  Koszt jednej godziny treningu tenisa w grupie 4 osobowej to koszt 47zł od osoby, opłata zawiera koszt trenera oraz wynajem kortu. od W zależności od liczby zajęć w miesiącu należy wnieść opłatę. Przykładowo trening raz w tygodniu, (4 razy miesięcznie) – 50zł * 4 = 185zł miesięcznie


Uczestnictwo w treningach tenisa ziemnego Queen’s Tenis Kraków jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.
W przypadku chęci rezygnacji z zajęć grupowych tenisa ziemnego, prosimy o kontakt z trenerem prowadzącym zajęcia tenisa ziemnego.

Dane do wpłaty:

Queen’s Tenis Kraków

Nr konta: 49 2360 0018 0107 0000 0047 8686

W tytule: Proszę wpisać imię nazwisko

12 + 6 =

ZAPISY TRENINGI TENISA SEZON 2019/20