CENNIK

Sezon letni dzieci i młodzież (15.04 – 30.09)
Sezon letni dorośli (15.04 – 30.09)
Sezon zimowy dzieci i młodzież (01.10 – 11.04)
Sezon zimowy dorośli (01.10 – 11.04)
Regulamin

§1.
Organizatorem zajęć jest szkoła tenisa ziemnego – Queen’s Tenis Kraków.

§2.
Celem niniejszego regulaminu jest określenie zasad działania niniejszej szkoły tenisa ziemnego.

§3.
Uczestnicy zajęć są zobowiązani do przestrzegania: regulaminu Queen’s Tenis Kraków, regulaminu obiektu sportowego, na którym odbywają się zajęcia oraz ogólnych zasad etyki gry w tenisa.

§4.
Wszystkich uczestników obowiązuje strój sportowy oraz obuwie sportowe (tenisowe).

§5.
Czas trwania zajęć wynosi 1h – 60 minut.

§6.
Aktualny cennik znajduje się na stronie internetowej: www.queensteniskrakow.pl

§.7
Opłatę za zajęcia należy uiścić do 7 dnia miesiąca z góry za każdy miesiąc, przelewem na konto, bądź osobiście do rąk instruktora.

§.8
W przypadku odwołania zajęć przez trenera lub z przyczyn wynikających z działania sił wyższych opłata za trening nie zostaje zwrócona, a zajęcia zostają odrobione po wspólnej konsultacji z innymi uczestnikami grupy w uzgodnionym terminie.

§.9
W przypadku nieobecności na zajęciach grupowych nie przewiduje się zwrotu opłaty, natomiast po konsultacji z trenerem istnieje możliwość odrobienia tych zajęć do końca roku szkolnego w innej grupie treningowej, na podobnym poziomie.

§.10
Uczestnicy zajęć indywidualnych są zobowiazani do poinformowania trenera o nieobecności z co najmniej dwudniowym wyprzedzeniem (48 godzin). W takim wypadku uczestnik nie będzie ponosił żadnych kosztów. Natomiast odwołanie treningu w dniu zajęć jest równoznaczne z obowiązkiem uiszczenia opłaty za kort.

§.11
W przypadku rezygnacji, osoba zobowiązana jest do poinformowania o tym trenera z miesięcznym wyprzedzeniem.

§12
W przypadku złych warunków atmosferycznych, zajęcia na kortach otwartych zostają odwołane i odrobione w uzgodnionym terminie.

§.13
Ze względów bezpieczeństwa niepełnoletni uczestnicy zajęć przybywają i opuszczają zajęcia pod opieką rodziców lub pełnoletnich opiekunów.

§.14
Queen’s Tenis Kraków zastrzega sobie prawo do publikacji zdjęć, filmów oraz innych materiałów promocyjnych. Osoby nie wyrażające zgody, proszone są o przekazanie informacji instruktorowi.

§.15
Uczesnictwo w zajęciach szkoły tenisa ziemnego Queen’s Tenis Kraków jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.

§.16
Queen’s Tenis Kraków zastrzega sobie prawo do zmian w regulaminie.

Dane do przelewu:

Wpłata do 7 dnia miesiąca, z góry za każdy miesiąc.

Queen’s Tenis Kraków

nr konta: 06 1050 1445 1000 0092 3445 1541

Opinie naszych klientów

Zobacz co myślą o nas nasi podopieczni.

Profesjonalna szkoła tenisa ziemnego, fajna atmosfera, szybkie postępy! 🙂 Paulina, lat 25

Świetne zajęcia dla mojego syna, nauka gry w tenisa poprzez zabawę. Polecam! Marek, lat 38

Super trener, prawdziwy pasjonat tenisa ziemnego, oby więcej takich ludzi! Adam, lat 44

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji

Cookies to mały fragment tekstu, który serwis internetowy wysyła do przeglądarki i który przeglądarka wysyła z powrotem przy następnych wejściach na witrynę. Używane jest głównie do utrzymywania sesji np. poprzez wygenerowanie i odesłanie tymczasowego identyfikatora po logowaniu. Może być jednak wykorzystywane szerzej poprzez zapamiętanie dowolnych danych, które można zakodować jako ciąg znaków. Dzięki temu użytkownik nie musi wpisywać tych samych informacji za każdym razem, gdy powróci na tę stronę lub przejdzie z jednej strony na inną.

Zamknij