POZNAJ NAS

Queen’s Tenis Kraków to profesjonalny zespół ludzi, którzy nietylko posiadają odpowiednie kwalifikacje oraz umiejętności do pracy z dziemi i młodzieżą, ale są także pasjonatami tenisa ziemnego. Staramy się nieść określony szereg wartości, jakimi powinienen cechować się tenisowy mistrz, które staramy się przekazywać naszym podopiecznym są to m.in. szacunek do przeciwnika, kultura osobista na korcie, jak i po za nim, umiejętność przegrywania, a przede wszystkim chęć do pracy i samodoskonalenia. Oprócz tego przekazujemy i zaszczepiamy w naszych uczniach miłość do tenisa ziemnego, staramy się pokazać, że tenis to sport niezwykły i wyjątkowy.

Nasza kadra to osoby odpowiednio przeszkolone, doświadczone, a także, posiadające doświadczenie oraz sukcesy zawodnicze w tenisie ziemnym. Nasi instruktorzy to też osoby pracujące, już parę lat w zawodzie trenera tenisa ziemnego mające stały kontakt z dziećmi, młodzieżą i osobami dorosłymi. Dodatkowo mogący się pochwalić uprawnieniami AWF, ale to także kierownicy i wychowawcy wypoczynków.

Ponadto ściśle współpracujemy z Polskim Związkiem Tenisowym, uczęszczamy na konferencje tenisowe ogólnopolskie i międzynarodowe. Do tego nasza kadra posiada uprawnienia honorowane przez Polski Związek Tenisowy, przez co nasi trenerzy mogą pochwalić licencjami trenerskimi i instruktorskimi PZT.

Nasz zespół ponadto miał możliwość zdobycia cennego rozwoju, w postaci zdobytego doświadczenia w najlepszych i najbardziej znanych Akademiach tenisowych m.in Sanchez Casal w Barcelonie, J.C Ferrero w Alicante oraz Mouratoglou we Francji.

Już przeszło od pięciu lat organizujemy dla państwa dzieci i młodzieży – półkolonie tenisowe letnie na obiekcie WKS Wawel, przy ul. Podchorążych 3, który dysponuje 5 kortami ziemnymi, oprócz tego posiada świetną infrastrukturę sportową m.in. stadion lekkoatletyczny, boisko piłkarskie oraz boiska wielofunkcyjne, siłownie na świeżym powietrzu oraz nowoczesny plac zabaw dla dzieci.

Natomiast w ciągu roku szkolnego, nasi instruktorzy prowadzą zajęcia tenisa ziemnego w różnych lokalizacjach, zachęcamy do kontaktu, aby dowiedzieć się więcej szczegółowych informacji.