POZNAJ NAS

Queen’s Tenis Kraków to profesjonalny zespół ludzi, którzy nietylko posiadają odpowiednie kwalifikacje oraz umiejętności, ale są także pasjonatami tenisa ziemnego. Staramy się nieść określony szereg wartości, jakimi powinienen cechować się tenisowy mistrz, które staramy się przekazywać naszym podopiecznym są to m.in. szacunek do przeciwnika, kultura osobista na korcie, jak i po za nim, umiejętność przegrywania, a przede wszystkim chęć do pracy i samodoskonalenia, bowiem sam talent to nie wszystko, a na każdy sukces składa się wiele rzeczy. Oprócz tego przekazujemy i zaszczepiamy w naszych uczniach miłość do tenisa ziemnego, staramy się pokazać, że tenis to sport niezwykły i wyjątkowy.

Nasza kadra to osoby odpowiednio przeszkolone, doświadczone, a także, posiadające doświadczenie oraz sukcesy zawodnicze w tenisie ziemnym. Nasi instruktorzy to też osoby pracujące, już parę lat w zawodzie trenera tenisa ziemnego mające stały kontakt z dziećmi, młodzieżą i osobami dorosłymi.

Ponadto ściśle współpracujemy z Polskim Związkiem Tenisowym, uczęszczamy na konferencje tenisowe ogólnopolskie i międzynarodowe. Do tego nasza kadra posiada uprawnienia honorowane przez Polski Związek Tenisowy, przez co nasi trenerzy mogą pochwalić się ważnymi licencjami trenerskimi i instruktorskimi PZT.

Nasz zespół ponadto miał możliwość zdobycia cennego rozwoju, w postaci zdobytego doświadczenia w najlepszych i najbardziej znanych Akademiach tenisowych m.in Sanchez Casal w Barcelonie, J.C Ferrero w Alicante oraz Mouratoglou we Francji.

Nasza oferta skierowana jest do dzieci i młodzieży, naukę mogą rozpocząć u nas już 5-latki. A także do zawodników PZT, którzy pod okiem naszej profesjonalnej kadry mogą liczyć na fachową pomoc, oferujemy pełny usystematyzowany cykl pro dla zawodników w zakresie metodyki treningowej, pomocy rozkładu turniejowego czy pomocy w sprawie ułożenia diety czy suplementacji treningowej.

Bardzo gorąco zapraszamy do Queen’s Tenis – osoby dorosłe. Osoby totalnie początkujace, średniozaawansowane czy zaawansowane. W zależności od potrzeb naszych uczniów jesteśmy w stanie dostosować tempo oraz rodzaj zajęć do grupy, np. zajęcia cardio tenis podczas, których cała grupa treningowa pozostaje w ciągłym ruchu – taka forma aktywności jest świetna dla kobiet czy mężczyzn, którzy szukają nowych bodźców treningowych, a także chcą miło spędzić czas, spalić kalorie, a co za tym idzie tkankę tłuszczową.

Oprócz tego zapraszamy osoby średniozaawansowane, które pod okiem naszej kadry będą mogły poprawić swoją technikę gry, opracować taktykę czy poznać bardziej szczegółowe tajniki gry w tenisa ziemnego. Z kolei dla osób zaawansowanych również możemy służyć pomocą jako bardzo dobrzy wymagający gracze tenisowi.

Nasz klub tenisowy od września 2019 roku będzie funkcjonował na obiekcie tenis-net przy ul. Białoprądnickiej 24d.